Zełenski spotkał się z premierem Albanii

Zełenski spotkał się z premierem Albanii

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski spotkał się w Tiranie z premierem Albanii Edi Ramą.

Jak podał Ukrinform, uroczysta ceremonia spotkania była transmitowana na Facebooku szefa albańskiego rządu.

Zgodnie z programem wizyty prezydent Zełenski i premier Rama odbędą bezpośrednie spotkanie, po którym nastąpi dwustronne spotkanie delegacji Ukrainy i Albanii. Następnie planowane jest podpisanie porozumienia między Ukrainą a Albanią.

Następnie przywódcy przeniosą się z gabinetu premiera Albanii do Pałacu Kongresów, gdzie odbędzie się szczyt „Ukraina – Europa Południowo-Wschodnia”.

Około 13:30 czasu lokalnego Wołodymyr Zełenski i Edi Rama odbędą wspólną konferencję prasową.

Jak podaje Ukrinform, prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski złożył wizytę w Tiranie, stolicy Albanii, gdzie weźmie udział w szczycie „Ukraina – Europa Południowo-Wschodnia” oraz przeprowadzi rozmowy z premierem Albanii Edi Ramą na temat współpracy obronnej i politycznej i wsparcia Formuły pokoju” oraz prac nad porozumieniami o bezpieczeństwie.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-