Wrogie drony uszkodziły wieżowiec i magazyny w Odessie

Wrogie drony uszkodziły wieżowiec i magazyny w Odessie

wideo
Ukrinform
W wyniku wieczornego ataku wrogich dronów w Odessie uszkodzony został wieżowiec mieszkalny, a magazyny spłonęły.

Jak podaje Ukrinform, Urząd Miasta Odessy poinformował o tym w Telegramie.

„W wyniku wieczornego ataku szachedów w odeskiej dzielnicy doszło do zniszczenia wielopiętrowego budynku mieszkalnego i spalenia magazynów. Pożar w budynku został opanowany” – czytamy w poście.

Jak poinformował burmistrz Odessy Hennadij Truchanow, na wyższych piętrach uszkodzona została wykładzina podłogowa. Eksperci określą zakres uszkodzeń konstrukcji.

Truchanow poinformował również, że jedna ofiara została zabrana do szpitala miejskiego z oparzeniami i jej stan jest umiarkowany. Drugi w wyniku upadku doznał potłuczeń, udzielono mu pomocy lekarskiej, odmówił hospitalizacji.

„Na miejscu od rana będą pracować służby komunalne, komenda operacyjna dokona rejestracji szkód w mieniu” – dodała rada miejska.

Jak informowaliśmy, wieczorem 24 stycznia w wyniku ataku rosyjskich dronów w Odessie odnotowano zniszczenia w cywilnej infrastrukturze mieszkalnej.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-