Wrogie drony uszkodziły wieżowiec i magazyny w Odessie

Wrogie drony uszkodziły wieżowiec i magazyny w Odessie

wideo
Ukrinform
W wyniku wieczornego ataku wrogich dronów w Odessie uszkodzony został wieżowiec mieszkalny, a magazyny spłonęły.

Jak podaje Ukrinform, Urząd Miasta Odessy poinformował o tym w Telegramie.

„W wyniku wieczornego ataku szachedów w odeskiej dzielnicy doszło do zniszczenia wielopiętrowego budynku mieszkalnego i spalenia magazynów. Pożar w budynku został opanowany” – czytamy w poście.

Jak poinformował burmistrz Odessy Hennadij Truchanow, na wyższych piętrach uszkodzona została wykładzina podłogowa. Eksperci określą zakres uszkodzeń konstrukcji.

Truchanow poinformował również, że jedna ofiara została zabrana do szpitala miejskiego z oparzeniami i jej stan jest umiarkowany. Drugi w wyniku upadku doznał potłuczeń, udzielono mu pomocy lekarskiej, odmówił hospitalizacji.

„Na miejscu od rana będą pracować służby komunalne, komenda operacyjna dokona rejestracji szkód w mieniu” – dodała rada miejska.

Jak informowaliśmy, wieczorem 24 stycznia w wyniku ataku rosyjskich dronów w Odessie odnotowano zniszczenia w cywilnej infrastrukturze mieszkalnej.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-