Ekskluzywny materiał: SBU pokazała spotkanie uwolnionych z niewoli Ukraińców

Ekskluzywny materiał: SBU pokazała spotkanie uwolnionych z niewoli Ukraińców

wideo
Ukrinform
Służba Bezpieczeństwa Ukrainy pokazała w środę 3 stycznia ekskluzywne wideo ze spotkania ukraińskich żołnierzy i cywilów uwolnionych z rosyjskiej niewoli w wyniku wymiany jeńców.

Odpowiednie wideo zostało opublikowane na stronie internetowej SBU, podaje Ukrinform.

Należy zauważyć, że wyzwolenie Ukraińców z niewoli wroga jest wynikiem prac Wspólnego Centrum Koordynacji Poszukiwań i Uwalniania Jeńców Wojennych, które wdrożyło decyzję Komendy Koordynacyjnej ds. Traktowania Jeńców Wojennych.

„Życie każdego Ukraińca jest najwyższą wartością. Pracujemy nad tym, aby wypełnić polecenia Prezydenta Ukrainy i wyprowadzić z niewoli każdego Ukraińca” – podkreśliła SBU.

Jak podawał Ukrinform, 3 stycznia Ukraina uwolniła z rosyjskiej niewoli 230 żołnierzy i cywilów.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-