Nocny atak na Odessę: MSW ujawniło szczegóły

Nocny atak na Odessę: MSW ujawniło szczegóły

zdjęcie, wideo
Ukrinform
W Odessie w wyniku nocnego nalotu przez nieprzyjaciela uszkodzony został supermarket, budynki mieszkalne, budynki placówek oświatowych, samochody, apteka i akademik wyższej uczelni.

Jak donosi Ukrinform, minister spraw wewnętrznych Ihor Klymenko poinformował o tym w Telegramie.

Według niego w nocy ratownicy Państwowego Pogotowia Ratunkowego zlikwidowali skutki nieprzyjacielskiego ostrzału Odessy.

Największe szkody poniósł supermarket. Jak podkreślił minister, rannych zostało trzech pracowników sklepu.

Jak zauważył Klymenko, „dodatkowo uszkodzone zostały budynki mieszkalne, budynki instytucji edukacyjnych, samochody, apteka i akademik wyższej uczelni”.

Jak donosił Ukrinform, w nocy z 13 na 14 sierpnia nieprzyjaciel zaatakował obwód odeski trzykrotnie. Siły obrony przeciwlotniczej odparły wszystkie ataki.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-