Prezydent Wołodymyr Zełenski pokazał konsekwencje ataku rakietowego na Krzywy Róg

Prezydent Wołodymyr Zełenski pokazał konsekwencje ataku rakietowego na Krzywy Róg

wideo
Ukrinform
Rosyjscy zabójcy kontynuują swoją wojnę z budynkami mieszkalnymi, zwykłymi miastami i ludźmi.

Tak zareagował prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski na ostrzał Krzywego Rogu przez wroga.

„Kolejne rakiety terrorystyczne, rosyjscy mordercy kontynuują wojnę z budynkami mieszkalnymi, zwykłymi miastami i ludźmi. Niestety są zabici, są ranni. Akcja ratunkowa w Krzywym Rogu trwa. Moje kondolencje dla wszystkich, którzy stracili swoich bliskich! Nigdy nie będzie przebaczenia dla terrorystów, a oni odpowiedzą za każdy ze swoich pocisków” – powiedział.

Źródło: Oficjalny kanał Prezydenta Ukrainy

Jak poinformował Ukrinform, w nocy rosyjskie wojska ostrzeliwały wielopiętrowy budynek w Krzywym Rogu – wstępnie wiadomo, że sześć osoby zginęło, 25 zostało rannych.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-