Prezydent Wołodymyr Zełenski pokazał konsekwencje ataku rakietowego na Krzywy Róg

Prezydent Wołodymyr Zełenski pokazał konsekwencje ataku rakietowego na Krzywy Róg

wideo
Ukrinform
Rosyjscy zabójcy kontynuują swoją wojnę z budynkami mieszkalnymi, zwykłymi miastami i ludźmi.

Tak zareagował prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski na ostrzał Krzywego Rogu przez wroga.

„Kolejne rakiety terrorystyczne, rosyjscy mordercy kontynuują wojnę z budynkami mieszkalnymi, zwykłymi miastami i ludźmi. Niestety są zabici, są ranni. Akcja ratunkowa w Krzywym Rogu trwa. Moje kondolencje dla wszystkich, którzy stracili swoich bliskich! Nigdy nie będzie przebaczenia dla terrorystów, a oni odpowiedzą za każdy ze swoich pocisków” – powiedział.

Źródło: Oficjalny kanał Prezydenta Ukrainy

Jak poinformował Ukrinform, w nocy rosyjskie wojska ostrzeliwały wielopiętrowy budynek w Krzywym Rogu – wstępnie wiadomo, że sześć osoby zginęło, 25 zostało rannych.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-