Obrona przeciwlotnicza zniszczyła w nocy sześć dronów Shahed i dwa drony rozpoznawcze Sił Powietrznych

Obrona przeciwlotnicza zniszczyła w nocy sześć dronów Shahed i dwa drony rozpoznawcze Sił Powietrznych

Ukrinform
Siły Powietrzne Sił Zbrojnych Ukrainy podały, że w nocy 23 maja zniszczono sześć wrogich UAV szturmowych Shahed-136/131.

Jak donosi Ukrinform, Siły Powietrzne poinformowały o tym w Telegramie.

„W nocy 23 maja 2023 roku sześć wrogich szturmowych UAV Shahed-136/131 i dwa rozpoznawcze UAV „Merlin-VR” zostało zniszczonych w różnych kierunkach” – czytamy w komunikacie.

Jak donosi Ukrinform, wcześniej Sztab Generalny Sił Zbrojnych poinformował, że w nocy 23 maja armia rosyjska użyła do nalotów aż czterech dronów Shahed. Wszystkie zostały wyeliminowane przez siły obrony przeciwlotniczej.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-