Zełenski odwiedził placówkę medyczną w obwodzie połtawskim, gdzie leczeni są ranni żołnierze Sił Zbrojnych Ukrainy

Zełenski odwiedził placówkę medyczną w obwodzie połtawskim, gdzie leczeni są ranni żołnierze Sił Zbrojnych Ukrainy

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski odwiedził placówkę medyczną w obwodzie połtawskim, w której leczeni są ranni ukraińscy obrońcy.

Głowa państwa napisała o tym w Telegramie, przekazuje Ukrinform.

„Odwiedziłem jedną z placówek medycznych, w których leczeni są ukraińscy żołnierze w obwodzie połtawskim. Rozmawiałem z rannymi żołnierzami i wręczałem im odznaczenia” – napisał Zełenski.

Ponadto Prezydent wręczył odznaczenia przedstawicielom sił medycznych Sił Zbrojnych Ukrainy.

„Chcę wam podziękować. Robicie świetną robotę, co doceniają nie tylko leczeni tu chłopcy i dziewczęta, ale także wszyscy obywatele Ukrainy” – dodał Zełenski.

Służba prasowa KP informuje , że Głowa Państwa dokonał również inspekcji oddziału rentgenowskiego i neurochirurgii szpitala oraz zapoznał się z pracą ośrodka medycyny rehabilitacyjnej. Prezydentowi pokazano nowoczesny sprzęt, który pomaga prowadzić wysokiej jakości rehabilitację pacjentów.

Jak informowaliśmy, podczas wizyty roboczej w obwodzie donieckim prezydent Wołodymyr Zełenski odwiedził szpital, w którym leczeni są ukraińscy obrońcy.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-