Zełenski pokazał materiał filmowy, na którym pije kawę i robi zdjęcia z wojskowymi w obwodzie donieckim

Zełenski pokazał materiał filmowy, na którym pije kawę i robi zdjęcia z wojskowymi w obwodzie donieckim

wideo
Ukrinform
Prezydent Wołodymyr Zełenski pił kawę i robił zdjęcia z wojskiem i cywilami we wschodniej Ukrainie.

Głowa państwa opublikowała wideo z podróży w Telegramie, przekazuje Ukrinform.

„Nasz naród. Nasze wojsko. Nasz obwód doniecki. Nasza Ukraina. Jesteśmy u siebie. Na naszej ojczystej ziemi. Dlatego wygramy” – napisał Zełenski.

Na filmie widać, jak prezydent i jego ekipa zatrzymali się na kawę w tradycyjnej dla stacji benzynowych kawiarni, rozmawiali z żołnierzami i cywilami oraz robili sobie wspólne zdjęcia.

Jak informowaliśmy, prezydent Wołodymyr Zełenski odwiedził wysunięte pozycje ukraińskiej armii na kierunku bachmuckim i wręczył wojskowym odznaczenia państwowe.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-