Płonie krymski most

Płonie krymski most

zdjęcie
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Na moście krymskim, który łączy Rosję z okupowanym Krymem, wybuchł pożar. Władze okupacyjne twierdzą, że pali się tam zbiornik paliwa.

Poinformowała o tym RIA Nowosti zsyłając się na tzw. „władze” okupowanego półwyspu, donosi Ukrinform.

W federacji rosyjskiej mówią, że według wstępnych danych na jednym z odcinków mostu krymskiego pali się zbiornik z paliwem.

Zarząd drogowy "Tamań" poinformował, że ruch na moście został wstrzymany.

Jak donosił Ukrinform, najeźdźcy na Krymie są w „ciągłym napięciu”, a mostu przez Cieśninę Kerczeńską strzeże „szalona” liczba systemów obrony przeciwlotniczej.

prs


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-