W Zaporożu w wyniku ataku na konwój humanitarny - co najmniej 23 osoby zginęły, a 28 zostało rannych

W Zaporożu w wyniku ataku na konwój humanitarny - co najmniej 23 osoby zginęły, a 28 zostało rannych

zdjęcie
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

W Zaporożu co najmniej 23 osoby zginęły, a 28 zostało rannych w wyniku rosyjskiego ataku rakietowego na konwój humanitarny - napisał w Telegramie Ołeksandr Staruch, szef zaporoskiej ODA, donosi Ukrinform.

„Obecnie wiemy o 23 zabitych i 28 rannych. Wszyscy cywile, nasi rodacy. Płońcie w piekle, przeklęci rasiści” – napisał Staruch.

Jak donosi Ukrinform, dziś rano wojska rosyjskie przypuściły atak rakietowy na konwój humanitarny, który jechał na tymczasowo okupowane terytoria.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-