Zełenski - Pracujemy nad powrotem wszystkich Ukraińców z niewoli rosyjskiej

Zełenski - Pracujemy nad powrotem wszystkich Ukraińców z niewoli rosyjskiej

zdjęcie
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Prezydent Wołodymyr Zełenski opublikował zdjęcia obrońców uwolnionych z niewoli rosyjskiej i zapewnił, że władze ukraińskie pracują nad zwrotem wszystkich schwytanych Ukraińców.

Jak donosi Ukrinform, zdjęcia Prezydent udostępnił w Telegramie.

„Nasi. Na wolności. Nadal pracujemy nad zwróceniem wszystkich Ukraińców z niewoli rosyjskiej. Chwała Ukrainie!” – napisał Zełenski.

Jak informowaliśmy, 21 września w wyniku wymiany z rosyjskiej niewoli powróciło ponad 200 ukraińskich obrońców, a także 10 cudzoziemców. Podejrzany o zdradę stanu Wiktor Medwedczuk oraz 55 żołnierzy rosyjskich powróciło na stronę rosyjską .

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-