Atak rakietowy na Winnicę - zginęło osiem osób, w tym dziecko

Atak rakietowy na Winnicę - zginęło osiem osób, w tym dziecko

zdjęcie
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

W wyniku ataku rakietowego wojsk rosyjskich w centrum Winnicy zginęło 8 osób, w tym jedno dziecko – napisał zastępca szefa Kancelarii Prezydenta Kyryło Tymoszenko w Telegramie, informuje Ukrinform.

„Rosyjskie rakiety uderzyły w centrum Winnicy. Zginęło 8 osób, w tym małe dziecko. Są ranni. To kolejna zbrodnia okupantów w naszym spokojnym” – napisał.

Jak donosi Ukrinform, 14 lipca rosyjscy najeźdźcy uderzyli rakietami w centrum Winnicy . Zniszczony został budynek z pomieszczeniami biurowymi, uszkodzona została pobliska zabudowa mieszkalna.

Wcześniej pojawiły się informacje o sześciu rannych i dwóch zabitych, z których jedno jest małym dzieckiem.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-