Ostrzał rakietowy Charkowa – jedno z wejść do 6-piętrowego budynku mieszkalnego zostało całkowicie zniszczone

Ostrzał rakietowy Charkowa – jedno z wejść do 6-piętrowego budynku mieszkalnego zostało całkowicie zniszczone

zdjęcie
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

W wyniku uderzenia rosyjskiego pocisku w budynek mieszkalny w Charkowie jedno z wejść do sześciopiętrowego budynku zostało zniszczone. Brak informacji o ofiarach i ofiarach.

O tym informuje na Facebooku Państwowa Służba Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych w obwodzie charkowskim.

„Tej nocy Charków trzy razy znalazł się pod ostrzałem rakietowym. Jedna rakieta uderzyła w sześciopiętrowy budynek mieszkalny w rejonie osnowiańskim. W wyniku eksplozji wejście do budynku zostało całkowicie zniszczone” – czytamy w komunikacie.

Odnotowano, że 86-letnia kobieta, mieszkanka mieszkania na II piętrze, została uratowana z gruzów przez służby ratunkowe. Nie było ofiar ani obrażeń.

Na miejscu prowadzone są akcje ratunkowe i ratownicze.

Państwowa Służba Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych dodała, że dwie kolejne rakiety trafiły w podwórze w pobliżu magazynu w rejonie osnowiańskim, a także w budynek szkolny w rejonie słobodskim.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-