Zełenski spotkał się z europejskimi przywódcami w Pałacu Maryjskim

Zełenski spotkał się z europejskimi przywódcami w Pałacu Maryjskim

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Prezydent Wołodymyr Zełenski spotkał się w Kijowie z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem, kanclerzem Niemiec Olafem Scholzem, premierem Włoch Mario Draghi i prezydentem Rumunii Klausem Iohannisem.

Według Ukrinformu Zełenski napisał o tym na Facebooku.

Spotkanie Zełenskiego z europejskimi przywódcami / Zdjęcie: Biuro Prezydenta

„Dzień pracowity. Ważne spotkania. Witam w Kijowie prezydenta Francji Emmanuela Macrona, kanclerza Niemiec Olafa Scholza, premiera Włoch Mario Draghiego i prezydenta Rumunii Klausa Iohannisa” – napisał Zełenski.

Jak poinformował Ukrinform, 16 czerwca na Ukrainę przybyli prezydent Francji Emmanuel Macron , kanclerz Niemiec Olaf Scholz i premier Włoch Mario Draghi. Do Kijowa przybył także prezydent Rumunii Klaus Iohannis.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-