Szerokość frontu przekracza 2,5 tys. km, ale strategiczną inicjatywa jest za Ukrainą – Zełenski

Szerokość frontu przekracza 2,5 tys. km, ale strategiczną inicjatywa jest za Ukrainą – Zełenski

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Obecnie szerokość frontu przekracza 2,5 tys. km, ale inicjatywa strategiczna jest za Ukrainą - powiedział prezydent Wołodymyr Zełenski podczas przemówienia wideo, donosi korespondent Ukrinform.

„Mamy do czynienia ze złem absolutnym. I nie mamy innego wyjścia, jak wyzwolić całe nasze terytorium, wypędzić okupantów ze wszystkich naszych regionów. Chociaż teraz szerokość naszego frontu wynosi ponad 2,5 tysiąca kilometrów, wydaje się, że inicjatywa strategiczna jest wciąż za nami” – zauważył głowa państwa.

Podkreślił, że nasza armia na pewno wyzwoli wszystkie miejscowości Ukrainy.

Jak donosi Ukrinform, 24 lutego 2022 r. Federacja Rosyjska rozpoczęła inwazję na Ukrainę na pełną skalę, kontynuując agresję militarną trwającą od 2014 roku.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-