Ukraina otrzyma pociski przeciwokrętowe Harpoon do obrony na Morzu Czarnym

Ukraina otrzyma pociski przeciwokrętowe Harpoon do obrony na Morzu Czarnym

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Ukraina otrzyma wyrzutnie naziemne i pociski przeciwokrętowe Harpoon do obrony przed rosyjskim agresorem na Morzu Czarnym – poinformowało Ministerstwo Obrony Ukrainy na Facebooku, donosi Ukrinform.

"Ukraina otrzyma wyrzutnie naziemne i odpowiednią liczbę pocisków przeciwokrętowych „Harpoon". Najnowszą broń dostarczają Dania, Wielka Brytania i Holandia. Inne kraje dołączą do tego procesu" - czytamy w oświadczeniu.

« L'Ukraine reçoit des lanceurs basés au sol et un nombre correspondant de missiles antinavires Harpoon. Les armes de pointe sont fournies par le Danemark, le Royaume-Uni et les Pays-Bas. D'autres pays se joindront à ce processus », indique le texte d’un post du ministère sur Facebook.

Pociski te będą bronić Ukrainy przed wrogim rosyjskim komponentem morskim na Morzu Czarnym.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-