Prezydent podziękował wszystkim, którzy 24 lutego zdecydowali się być z Ukrainą

Prezydent podziękował wszystkim, którzy 24 lutego zdecydowali się być z Ukrainą

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Prezydent Wołodymyr Zełenski podziękował wszystkim, którzy zdecydowali się być z Ukrainą od początku inwazji rosyjskiej na pełną skalę 24 lutego.

Jak informuje Ukrinform, głowa państwa ukraińskiego wyraziła swoją wdzięczność podczas przemówienia wideo.

„Jestem wdzięczny wszystkim, którzy pomagają przybliżyć ten czas wyzwolenia naszego terytorium i pokoju” – powiedział Zełenski .

Zwrócił uwagę na pracę wojska, wywiadu, straży granicznej, saperów, ratowników, lekarzy, pielęgniarek, policji, Gwardii Narodowej, łączników, dyplomatów, wolontariuszy, dziennikarzy, transportowców, kolejarzy, energetyków, wszystkich zajmujących się logistyką, organizacją ewakuacji, kształceniem młodzieży szkolnej, studentów i wszystkich obywateli, którzy pracują, ratują, pomagają i promują interesy Ukrainy na świecie.

„Jestem wdzięczny wszystkim, którzy 24 lutego zdecydowali się być z Ukrainą” – powiedział Zełenski.

Jak informowaliśmy, 24 lutego 2022 r. rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę na pełną skalę, kontynuując w ten sposób agresję militarną trwającą od 2014 r. Wojska rosyjskie przeprowadzają masowe bombardowania i ostrzeliwanie spokojnych ukraińskich miast i wsi. Rozpętali masowy terror przeciwko ludności cywilnej na tymczasowo okupowanych terytoriach.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-