Najeźdźcy, którzy przetrwają na Ukrainie, przeniosą swoje okrucieństwo do Rosji – Zełenski

Najeźdźcy, którzy przetrwają na Ukrainie, przeniosą swoje okrucieństwo do Rosji – Zełenski

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Rosyjscy najeźdźcy, którzy przeżyją na Ukrainie, zaniosą z powrotem do Rosji całe swoje okrucieństwo - powiedział Prezydent podczas wystąpienia wideo, donosi korespondent Ukrinform.

„Dzisiejsze rosyjskie ataki rakietowe na obwód lwowski, ostrzał Hulajpola, Siewierodonecka, Łysyczańska, miast obwodu donieckiego – cała ta brutalność okupantów, której Ukraina doświadcza na co dzień, doprowadzi tylko do tego, że rosyjscy żołnierze, którzy przeżyją, przyniosą to zło z powrotem do Rosji. Przeniosą, ponieważ wycofają się” – powiedział Zełenski.

Dodał, że tym zakończy się to cała gorączkowa działalność rosyjskich wojskowych, którą teraz widzimy.

„Jestem wdzięczny wszystkim Ukraińcom, którzy przybliżają ten czas. Wieczna chwała wszystkim tym, którzy bronią państwa! Wieczna pamięć wszystkim, którzy oddali swoje życie za Ukrainę!” – dodał Prezydent.

Jak informowaliśmy, od 24 lutego na Ukrainie trwa wojna na pełną skalę rozpoczęta przez federację rosyjską. Wojska rosyjskie niszczą infrastrukturę krytyczną i mieszkalną, brutalnie zabijając ludność cywilną.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-