Angelina Jolie podczas nalotu we Lwowie

Angelina Jolie podczas nalotu we Lwowie

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Angelina Jolie nie tylko spotkała się z Ukraińcami i wysłuchała ich historii z epicentrów działań wojennych, ale także poczuła realne zagrożenie.

Hollywoodzka aktorka, reżyserka, modelka i Ambasador Dobrej Woli UNICEF Angelina Jolie we Lwowie odwiedziła placówkę medyczną, w której leczone są dzieci dotknięte atakiem rakietowym w Kramatorsku.

Rozmawiała z wolontariuszami i ewakuowanymi.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2022 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-