Angelina Jolie przyjechała do Lwowa

Angelina Jolie przyjechała do Lwowa

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Hollywoodzka aktorka, reżyserka, modelka i Ambasador Dobrej Woli UNICEF Angelina Jolie przybyła do Lwowa.

Została rozpoznana przez odwiedzających jedną z kawiarni w dzielnicy mieszkalnej miasta, gdzie aktorka poszła napić się kawy - poinformowała dziennikarka Maja Pidhorodetska na Facebooku i opublikowała wideo z aktorką, donosi Ukrinform.

„To po prostu Lwów. Właśnie poszłam na kawę. To po prostu Angelina Jolie. Po prostu cały świat popiera Ukrainę” – napisała dziennikarz.

Angelina Jolie od pierwszych dni agresji Rosji na Ukrainie wspiera nasz kraj.

Wcześniej media donosiły , że pod koniec marca Jolie złożyła niespodziewaną wizytę w rzymskim szpitalu, gdzie poznała rodzinę chorego na raka Artema z Czerniowiec.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-