Ukraińscy obrońcy pokazali dzieci ukrywające się w bunkrach Azowstalu

Ukraińscy obrońcy pokazali dzieci ukrywające się w bunkrach Azowstalu

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Żołnierze Pułku „Azow” opublikowali nowy film z dziećmi ukrywającymi się przed „wyzwolicielami” w bunkrach Azowstal w Mariupolu.

Wideo zostało udostępnione na Facebooku Dowództwa Powietrznego „Zachid”, donosi Ukrinform.

Bojownicy broniący Mariupola przywieźli żywność cywilom, którzy przez ponad 50 dni ukrywali się w piwnicach zakładu Azowstal.

Jak informowano, w piątek minister ds. reintegracji czasowo okupowanych terytoriów Ukrainy Iryna Wereszczuk wyraziła nadzieję, że 23 kwietnia prawdopodobnie uda się ewakuować osoby z Mariupola.

Żołnierze Pułku Azowskiego, ukraińska piechota morska i zmotoryzowani strzelcy nadal bronią Mariupola.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-