Zaatakowano Międzynarodowe Centrum Pokoju i Bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim

Zaatakowano Międzynarodowe Centrum Pokoju i Bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim

Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Rosyjscy agresorzy zrobiły nalot na Międzynarodowe Centrum Pokoju i Bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim (dawne składowisko w Jaworowie Wojsk Lądowych Ukrainy) - napisałaq lwowska Obwodowa Administracja Cywilno-Wojskowa w telegramie.

„Według wstępnych danych, wystrzelono 8 rakiet. Trwają ustalanie informacji o ofiarach” – czytamy w oświadczeniu.

Szczegóły będą podane później.

24 lutego prezydent rosji putin ogłosił początek inwazji na Ukrainę. Rosyjskie wojska ostrzeliwują i niszczą kluczową infrastrukturę, masowo ostrzeliwują dzielnice mieszkalne ukraińskich miast i wsi przy użyciu artylerii, wielu wyrzutni rakiet i pocisków balistycznych. Na Ukrainie wprowadzono stan wojenny i ogłoszono powszechną mobilizację.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-