Jeśli Zachód nie zamknie dla nas nieba, zamknie się ono dla całej planety

Jeśli Zachód nie zamknie dla nas nieba, zamknie się ono dla całej planety

publikacja
Ukrinform
Te słowa skierowane są do obywateli krajów zachodnich, by wyjaśnić krytyczne okoliczności, które zagrażają każdemu z nich osobiście, bez względu na to, na jakim kontynencie mieszkają.

Od czasu zajęcia przez wojska rosyjskie cmentarzyska odpadów radioaktywnych w Czarnobylu, od momentu ostrzału czołgów, podpalenia i zdobycia elektrowni atomowej w Zaporożu w strefie działań wojennych zatrzymał się cały świat.

Jak dotąd status świata zachodniego to status zakładnika i ofiary. Przez dwadzieścia lat Putin szkolił polityków w waszych krajach poprzez szantaż nuklearny oraz tanią ropę i gaz. I ci ludzie przekonali Was, że Gruzja i Ukraina to kraje drugorzędne. Ich los nie wpłynie na Was osobiście, bez względu na to, jak tragiczny może być.

A teraz czas na Was osobiście.

Wojna na Ukrainie, od momentu zajęcia obiektów jądrowych przez ludzi pozbawionych od dzieciństwa sumienia, inteligencji i krytycznego myślenia, przekształciła się w III wojnę światową, „Wojnę Szóstej Generacji”, Wojnę Nowej Generacji.

Ostrzegaliśmy o jej możliwości, o hitlerowskiej mentalności dzisiejszej Rosji. Ale nazwaliście nas „radykałami” i nosicielami „mowy nienawiści” i poddaliście nas pozytywnej dyskryminacji za wyrażanie własnych uczuć narodowych.

Teraz ta wojna zbliża się do Was. Przychodzi do was z własnym językiem nienawiści i myślami o nienawiści, na których wychowana jest cała współczesna Rosja. Kilka pokoleń Rosjan, którzy nienawidzą was tylko dlatego, że jesteście. Więc zaczynacie się budzić i uświadamiać sobie, co się dzieje.

Ale Wy, ze względu na wysoką kulturę swoich narodów i swoje humanistyczne wychowanie, nie jesteście w stanie zrozumieć, z kim macie do czynienia w osobie Putina.

Świat zachodni, który od dziesięcioleci walczy o ograniczenie energetyki jądrowej, ekologii i czystości środowiska, ma wszelkie szanse stać się obiektem radioaktywnej destrukcji w skali globalnej.

Putin jest człowiekiem chorym psychicznie i nie jest to już metafora, ale fakt oczywisty dla wszystkich ekspertów. W języku psychiatrii nazywa się to „psychozą paranoidalną”, każdy psychiatra z łatwością zauważy wszystkie objawy kliniczne. W tym stanie dominującym zachowaniem jest tylko maksymalna agresja wobec całego świata zewnętrznego, ponieważ pacjent uważa, że cały świat mu zagraża. I musi uderzyć pierwszy.

Człowiek, który otwarcie deklarował, że kontynuuje politykę Stalina i do tego zachowuje się jak Hitler. Taki człowiek nie zatrzymał się i nie zatrzyma przed całkowitym zniszczeniem wszystkiego, co nie pasuje do jego obrazu świata.

Ukraina pod żadnym pozorem nie podda się Putinowi. Potem, jeśli rosyjskie wojska będą musiały się wycofać, ich szalony głównodowodzący wysadzi nasze elektrownie atomowe.

Więc jeśli teraz nie zamkniecie dla nas nieba, spadnie ono wam na głowy. Nie mówcie później, że Was nie ostrzegaliśmy.

Oleh Pakalchuk


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-