W wyniku ostrzału pod Kijowem pali się magazyn i biurowiec

W wyniku ostrzału pod Kijowem pali się magazyn i biurowiec

zdjęcie
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

W rejonie buczańskim obwodu kijowskiego w wyniku trafienia pocisku w magazyn do produkcji i magazynowania piany zapalił się magazyn i ośmiopiętrowy biurowiec – napisała służba prasowa MSW w Telegramie, donosi Ukrinform.

„W wiosce Czajki w wyniku trafienia pocisku w magazyn w celu produkcji i przechowywania piany, magazyn zapalił się na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych oraz 8-kondygnacyjny biurowiec. Obecnie nie ma ofiar. W gaszenie pożarów brało udział 8 jednostek sprzętu i 38 personelu” – czytamy w oświadczeniu.

Wojna z rosyjskimi najeźdźcami trwa na Ukrainie od 24 lutego.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-