Rosyjski Su-30 został zestrzelony nad Irpeniem – Załużny

Rosyjski Su-30 został zestrzelony nad Irpeniem – Załużny

Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Ukraińskie jednostki obrony przeciwlotniczej zestrzeliły nad Irpeniem rosyjski samolot Su-30 – napisał na Facebooku Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy Walery Załużny, donosi Ukrinform.

„Właśnie zestrzeliliśmy rosyjski Su-30 nad Irpeniem. Obliczenia kompleksu obrony przeciwlotniczej działały idealnie!” - napisano w komunikacie.

Jak donosi Ukrinform, w nocy z 2-3 marca w Kijowie doszło do kilku eksplozji. Według wstępnych informacji cele powietrzne zostały zestrzelone przez obronę przeciwlotniczą.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-