W Charkowie płoną w wyniku ostrzału domy i dach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych

W Charkowie płoną w wyniku ostrzału domy i dach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

W Charkowie w wyniku ostrzału nieprzyjaciela pali się dach budynku regionalnego wydziału spraw wewnętrznych, budynki mieszkalne i istnieje niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się ognia - donosi Ukrinform, powołując się na Telegram Państwowej Służby Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.

„W wyniku ostrzału wroga pali się dach budynku regionalnego wydziału spraw wewnętrznych, budynki mieszkalne, istnieje niebezpieczeństwo rozprzestrzenienia się ognia. Ratownicy pracują na miejscu. Wyjaśnia się liczba ofiar i zniszczeń. Informacje są aktualizowane” - powiedziano w Państwowej Służbie Ukrainy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych .

Jak informowaliśmy, 24 lutego prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił początek inwazji na Ukrainę. Wprowadzono stan wojenny. Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski podpisał dekret o powszechnej mobilizacji.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-