Zełenski - Piąta doba pełnowymiarowej wojny Federacji Rosyjskiej z Ukrainą. Stoimy mocno

Zełenski - Piąta doba pełnowymiarowej wojny Federacji Rosyjskiej z Ukrainą. Stoimy mocno

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zwrócił się do Ukraińców, zauważając, że piątego dnia wojny na pełną skalę Federacji Rosyjskiej z Ukrainą stoimy stanowczo.

Wideo zostało opublikowane w Telegramie Prezydenta Ukrainy, donosi korespondent Ukrinform.

„Piąty dzień wojny Rosji na pełną skalę przeciwko narodowi Ukrainy. Jesteśmy nieugięci. Tym razem przeżyliśmy tyle, ile inne narody nie przeżyją pewnie przez dziesięciolecia. Od dawna mówiono nam, że Ukraińcy są jacyś nie tacy, że przez dziesięciolecia powinni robić tak zwaną pracę domową. Z tego powodu często nie zauważaliśmy, do czego naprawdę jesteśmy zdolni, a teraz pokazaliśmy się w pełni i to inspiruje wszystkich, wszystkich"- powiedział Zełenski .

Jak informowaliśmy, 24 lutego prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił początek inwazji na Ukrainę.

W kraju wprowadzono stan wojenny i ogłoszono powszechną mobilizację.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-