Siły Zbrojne zestrzeliły pocisk manewrujący wystrzelony z Białorusi na Kijów

Siły Zbrojne zestrzeliły pocisk manewrujący wystrzelony z Białorusi na Kijów

Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Siły Powietrzne Sił Zbrojnych Ukrainy zestrzeliły pocisk manewrujący wystrzelony na Kijów z Białorusi – napisał Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych Ukrainy Walery Załużny na Facebooku, donosi Ukrinform.

„Kilka minut temu Siły Powietrzne Sił Zbrojnych Ukrainy zestrzeliły pocisk manewrujący wystrzelony na stolicę Ukrainy z terytorium Republiki Białorusi przez samolot TU-22. To kolejna zbrodnia wojenna Białorusi i Rosji „– powiedział Załużnyj.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-