Rosyjski sprzęt wdarł się do Charkowa, Siły Zbrojne walczą

Rosyjski sprzęt wdarł się do Charkowa, Siły Zbrojne walczą

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

Lekki sprzęt rosyjskiego wroga w Charkowie, w tym w centralnej części miasta. Trwają ostrzały - napisał szef Charkowskiej Obwodowej Administracji Państwowej Ołeh Synehubow na Facebooku, donosi Ukrinform.

„Uwaga! Nie wychodźcie ze schronów! Siły Zbrojne Ukrainy eliminują wroga. Prosimy ludność cywilną, aby nie wychodziła na ulice miasta” – nalegał Synehubow.

Później napisał także w Telegramie , że „trwa eliminacja wrogich grup wojskowych. Walki trwają w centrum miasta i okolicach. Siły Zbrojne Ukrainy niszczą wroga”.

Ze względu na skomplikowaną sytuację w Charkowie transport w rejonie Oleksijiwki nie będzie kursował.

Praca komunikacji miejskiej została zawieszona do odwołania, jak poinformowała również rada miejska Charkowa.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-