Na całej Ukrainie ludzie masowo oddają krew wojska

Na całej Ukrainie ludzie masowo oddają krew wojska

wideo
Ukrinform
Ludzie na całej Ukrainie masowo oddają krew ukraińskim żołnierzom – napisały Wojska Lądowe Sił Zbrojnych Ukrainy na Facebooku, donosi Ukrinform.

„Ludzie na całej Ukrainie masowo oddają krew ukraińskim wojskom. Razem jesteśmy silniejsi!", czytamy.

Opublikowano również wideo z kolejką chętnych do oddania krwi.

Jak donosił Ukrinform, dowódca Sił Obrony Terytorialnej Jurij Gałuszkin wezwał wszystkich do przyłączenia się do Trojki.

„Dziś Ukraina potrzebuje wszystkiego. Wszystkie procedury przystąpienia do Terytorialnej Obrony są uproszczone. Miej przy sobie tylko paszport i kod identyfikacyjny. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jeśli masz problemy w terenie, odnieś się do tego oficjalnego oświadczenia” – powiedział Gałuszkin.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-