Na Konferencji w sprawie Odbudowy Ukrainy – Ministerstwo Spraw Zagranicznych Niemiec uruchomiono projekty o wartości 16 miliardów euro

Na Konferencji w sprawie Odbudowy Ukrainy – Ministerstwo Spraw Zagranicznych Niemiec uruchomiono projekty o wartości 16 miliardów euro

Ukrinform
Podczas Konferencji w sprawie Odbudowy Ukrainy w Berlinie uruchomiono projekty na łączną kwotę 16 miliardów euro.

Jak poinformował korespondent Ukrinform, oświadczył to Sekretarz Stanu Federalnego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec Thomas Bagger podczas ostatniej sesji plenarnej Konferencji w sprawie Odbudowy Ukrainy, która odbyła się w środę w stolicy Niemiec.

„16 miliardów euro to szacunkowa wartość projektów, które zostały zainicjowane lub którymi zajmie się ta konferencja, która będzie konsekwencją tej konferencji” – powiedział.

Foto: PAP

Bagger zauważył, że Konferencja w sprawie Odbudowy Ukrainy pokazała, nad czym pracujemy „i chcemy pracować niestrudzenie jak Ukraińcy na rzecz ich przyszłości”.

Jak podaje Ukrinform, Ministerstwo Energii Ukrainy poinformowało, że podczas Międzynarodowej Konferencji Odbudowy Ukrainy URC 2024 w Berlinie zawarto 12 umów o współpracy z instytucjami finansowymi i przedsiębiorstwami energetycznymi.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-