Wolność Suszczenko

12.09.2019

Suszczenko ma nadzieję na prywatne spotkanie z Zełenskim

Suszczenko ma nadzieję na prywatne spotkanie z Zełenskim

Były więzień Kremla korespondent Ukrinformu Roman Suszczenko poprosił o spotkanie z piątym prezydentem Ukrainy Petro Poroszenko, aby mu podziękować, i ma nadzieję na podobne spotkanie z obecnym szefem państwa Wołodymyro Zełenskim.

11.09.2019

10.09.2019

W Rydze otwarto wystawę prac Romana Suszczenko ZDJĘCIE

W Rydze otwarto wystawę prac Romana Suszczenko ZDJĘCIE

W poniedziałek łotewskie muzeum okupacyjne otworzyło wystawę „Sztuka za kratami”, na której znajdują się rysunki ukraińskiego dziennikarza Romana Suszczenko, który przez prawie trzy lata był przetrzymywany w rosyjskim więzieniu – donosi korespondent Ukrinform.

09.09.2019

Byli więźniowie Kremla opowiedzieli o swojej niewoli i o powrocie

Byli więźniowie Kremla opowiedzieli o swojej niewoli i o powrocie

W sobotę 7 września odbyła się wymiana więźniów między Federacją Rosyjską a Ukrainą w formacie 35 na 35. 11 bezprawnie skazanych obywateli i 24 marynarzy schwytanych przez Rosję w Cieśninie Kerczeńskiej w listopadzie 2018 r. powróciło na Ukrainę.

07.09.2019

22.08.2019

23.07.2019

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-