Na Alei Odwagi zainstalowano tablicę Buffetta

Na Alei Odwagi zainstalowano tablicę Buffetta

zdjęcie, wideo
Ukrinform
W Kijowie na Alei Odwagi zainstalowano tablicę z nazwiskiem amerykańskiego przedsiębiorcy i filantropa Howarda Buffetta.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski ogłosił to w Telegramie, podaje Ukrinform.

Wideo: Oficjalny kanał Prezydenta Ukrainy

„Aleja Odwagi. Nazwisko Howarda Buffetta znajduje się wśród nazwisk przywódców, którzy byli blisko Ukrainy od pierwszych dni inwazji Rosji na pełną skalę” – zauważył.

Głowa państwa podkreślił, że ​​amerykański przedsiębiorca i filantrop Howard Buffett wielokrotnie przyjeżdżał na Ukrainę, aby pomóc Ukraińcom i krajowi.

Jednocześnie Zełenski podkreślił, że wsparcie procesu rozminowywania terytoriów Ukrainy jest bardzo cenne.

„Dziękujemy za wsparcie Ukrainy!” – podsumował Prezydent.

Zdjęcie: Kancelaria Prezydenta Ukrainy

Jak informowaliśmy, 23 sierpnia ubiegłego roku na Placu Konstytucji w pobliżu gmachu Rady Najwyższej zainaugurowano Aleję Odwagi, na której wyryte są nazwiska międzynarodowych przyjaciół i partnerów Ukrainy.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-