Kliczko wręczył Johnsonowi nagrodę „Honorowego Obywatela Kijowa”.

Kliczko wręczył Johnsonowi nagrodę „Honorowego Obywatela Kijowa”.

wideo
Ukrinform
Mer Kijowa Witalij Kliczko wręczył nagrodę „Honorowego Obywatela Kijowa” byłemu premierowi Wielkiej Brytanii Borisowi Johnsonowi.

Kliczko ogłosił to w Telegramie, donosi Ukrinform.

„Rozmawiałem w Davos z wielkim przyjacielem Ukrainy, Borisem Johnsonem. Miałem okazję wręczyć mu nagrodę stolicy Ukrainy - tytuł Honorowego Obywatela Kijowa. Decyzję o jej przyznaniu zatwierdziła Rada Miasta Kijowa pod koniec listopada ubiegłego roku. ... Wręczyłem nagrodę Borysowi w Ukraińskim Domu w Davos” – napisał Kliczko.

Mer stolicy Ukrainy zaznaczył, że Boris Johnson, jako premier Wielkiej Brytanii, zrobił wszystko, co możliwe, aby pomóc Ukrainie, nadal wspiera nasz kraj i przekonuje cywilizowany świat o niezbędnym wsparciu.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-