Kliczko wręczył Johnsonowi nagrodę „Honorowego Obywatela Kijowa”.

Kliczko wręczył Johnsonowi nagrodę „Honorowego Obywatela Kijowa”.

wideo
Ukrinform
Mer Kijowa Witalij Kliczko wręczył nagrodę „Honorowego Obywatela Kijowa” byłemu premierowi Wielkiej Brytanii Borisowi Johnsonowi.

Kliczko ogłosił to w Telegramie, donosi Ukrinform.

„Rozmawiałem w Davos z wielkim przyjacielem Ukrainy, Borisem Johnsonem. Miałem okazję wręczyć mu nagrodę stolicy Ukrainy - tytuł Honorowego Obywatela Kijowa. Decyzję o jej przyznaniu zatwierdziła Rada Miasta Kijowa pod koniec listopada ubiegłego roku. ... Wręczyłem nagrodę Borysowi w Ukraińskim Domu w Davos” – napisał Kliczko.

Mer stolicy Ukrainy zaznaczył, że Boris Johnson, jako premier Wielkiej Brytanii, zrobił wszystko, co możliwe, aby pomóc Ukrainie, nadal wspiera nasz kraj i przekonuje cywilizowany świat o niezbędnym wsparciu.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-