W Warszawie odbywa się wystawa „Ukraina. Pod innym niebem

W Warszawie odbywa się wystawa „Ukraina. Pod innym niebem"

zdjęcie
Ukrinform
Do 12 marca w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski można oglądać wystawę współczesnej sztuki ukraińskiej „Ukraina. Pod innym niebem”, która odzwierciedla reakcję artystów na barbarzyński atak Rosji i wojnę.

Jak donosi Ukrinform, poinformowała o tym ukraińska gazeta w Polsce „Nasz Wybir” .

W ramach wystawy prezentowanych jest ponad dwieście prac trzydziestu dwóch artystów.

Dla obywateli Ukrainy wstęp na wystawę w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski jest bezpłatny. W każdy czwartek - wstęp jest bezpłatny dla wszystkich zwiedzających.

Przypomnijmy, 24 lutego w kinie Kino Kultura w Warszawie odbyła się prezentacja ukraińskiej wersji antologii 40 znanych ukraińskich poetów i pisarzy, którzy pisali swoje utwory po rozpoczęciu na pełną skalę rosyjskiej inwazji na Ukrainę .

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-