Netflix pokazał zwiastun programu Davida Lettermana z udziałem Zełenskiego

Netflix pokazał zwiastun programu Davida Lettermana z udziałem Zełenskiego

wideo
Ukrinform
Serwis Netflix pokazał zwiastun odcinka programu Davida Lettermana „Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać” z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim.

Trailer został opublikowany na kanale YouTube platformy, przekazuje Ukrinform.

Film pokazuje, jak Letterman przyjechał pociągiem do Kijowa, wysiadł na stołecznej stacji metra, a także pierwsze sekundy wywiadu z Zełenskim.

Wywiad został nagrany w październiku. Jak podaje serwis Netflix, premiera specjalnego odcinka nominowanego do nagrody Emmy serialu odbędzie się w poniedziałek, 12 grudnia.

Jak informowaliśmy, w październiku amerykański prezenter telewizyjny David Letterman odwiedził Kijów, podtrzymał Ukraińców i życzył im zwycięstwa w wojnie z Rosją. Chodził po stolicy, odwiedził klub komediowy i rozmawiał z Ukraińcami.

David Letterman to jeden z najbardziej znanych prezenterów telewizyjnych na świecie, zdobywca wielu nagród. Prowadził The Late Show z Davidem Lettermanem i Late Night z Davidem Lettermanem przez 33 lata, od 1982 do 2015 roku, co jest rekordem w USA.

Letterman znajduje się na liście 50 największych gwiazd telewizyjnych wszechczasów. Był 50 razy nominowany do ponad nagród Emmy a zdobył ją osiem razy. Prezenter telewizyjny jest także laureatem nagrody honorowej Kennedy Center oraz nagrody Marka Twaina za amerykański humor.

Program „Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać” z Davidem Lettermanem miał swoją premierę 12 stycznia 2018 roku, a pierwszym gościem był 44. prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-