Przez Kijów przeniesiono ogromną wspólną flagę Ukrainy i Polski

Przez Kijów przeniesiono ogromną wspólną flagę Ukrainy i Polski

wideo
Ukrinform
Sytuacja dotycząca rosyjskiej inwazji

W Kijowie rozwinięto i przeniesiono ulicami wielką wspólną flagę Ukrainy i Polski.

Jak donosi Ukrinform, Centrum Komunikacji Strategicznej i Bezpieczeństwa Informacji poinformowało o tym na Facebooku.

„Dwie flagi , jeden cel – zwycięstwo Ukrainy. Ukraińcy nie przestają dziękować Polsce za jej niesamowite wsparcie i pomoc w walce z rosyjskim okupantem” – czytamy w komunikacie.

Jak zaznaczono w Centrum Komunikacji Strategicznej, akcja miała na celu zademonstrowanie Polakom, że ich pomoc jest doceniana.

Jak informowaliśmy, Rosja prowadzi wojnę na pełną skalę z Ukrainą od 24 lutego. Polska aktywnie wspiera Ukrainę w walce z rosyjskim agresorem.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-