Piękno jesiennego Zakarpacia zostało pokazane w filmie promocyjnym

Piękno jesiennego Zakarpacia zostało pokazane w filmie promocyjnym

wideo
Ukrinform
Na Zakarpaciu wypuszczono turystyczny film promocyjny, aby pokazać piękno regionu i jego dostępność dla turystów o każdej porze roku - w komentarzu do Ukrinformu, powiedziała szefowa Departamentu Turystyki i Uzdrowisk Zakarpackiej Obwodowej Administracji Państwowej Marianna Gotra.

„Nagraliśmy film promujący turystyczne Zakarpacie. Chcemy pokazać, że Zakarpacie to nie tylko pora sakur czy zimowego sezonu narciarskiego. Region jest gotowy na przyjęcie i czeka na turystów przez cały rok. Dlatego film pokazał uroki jesiennego Zakarpacia” – powiedziała Gotra i dodała, że film promocyjny powstał w ramach Programu Rozwoju Turystyki i Uzdrowisk na Zakarpaciu na lata 2021-2023. Jego stworzenie kosztowało ponad 50 tysięcy hrywien.

Film będzie można obejrzeć na YouTube i na Facebooku – na stronie „Tour De Ukraine”, a także na stronie „Witamy na Zakarpaciu”.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-