Piękno jesiennego Zakarpacia zostało pokazane w filmie promocyjnym

Piękno jesiennego Zakarpacia zostało pokazane w filmie promocyjnym

wideo
Ukrinform
Na Zakarpaciu wypuszczono turystyczny film promocyjny, aby pokazać piękno regionu i jego dostępność dla turystów o każdej porze roku - w komentarzu do Ukrinformu, powiedziała szefowa Departamentu Turystyki i Uzdrowisk Zakarpackiej Obwodowej Administracji Państwowej Marianna Gotra.

„Nagraliśmy film promujący turystyczne Zakarpacie. Chcemy pokazać, że Zakarpacie to nie tylko pora sakur czy zimowego sezonu narciarskiego. Region jest gotowy na przyjęcie i czeka na turystów przez cały rok. Dlatego film pokazał uroki jesiennego Zakarpacia” – powiedziała Gotra i dodała, że film promocyjny powstał w ramach Programu Rozwoju Turystyki i Uzdrowisk na Zakarpaciu na lata 2021-2023. Jego stworzenie kosztowało ponad 50 tysięcy hrywien.

Film będzie można obejrzeć na YouTube i na Facebooku – na stronie „Tour De Ukraine”, a także na stronie „Witamy na Zakarpaciu”.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-