W Warszawie uczczono pamięć obrońców Ukrainy

W Warszawie uczczono pamięć obrońców Ukrainy

Ukrinform
W Warszawie w czwartek pod Ambasadą Ukrainy uczczono pamięć walczących o Europejską Ukrainę, Bohaterów Niebiańskiej Sotni, wszystkich poległych żołnierzy, ochotników i wolontariuszy, ofiar agresji rosyjskiej.

W uroczystości złożenia kwiatów i zapalenia zniczy przy steli na cześć ukraińskich bohaterów wzięła udział wicepremier ds. integracji europejskiej i euroatlantyckiej Ukrainy Olha Stefaniszyna oraz pracownicy ambasady w Polsce, informuje Ukrinform w odniesieniu do Ambasady Ukrainy w Polsce.

Stefaniszyna podziękowała ukraińskim żołnierzom, podkreślając, że dzięki nim Ukraina może normalnie istnieć i rozwijać się.

Podczas wizyty w Polsce Stefaniszyna wzięła udział w uroczystości otwarcia nowego roku akademickiego w Kolegium Europejskim Natolin.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-