Z powodu złej pogody na autostradzie Kijów-Odessa zabroniono ruch samochodowy

Z powodu złej pogody na autostradzie Kijów-Odessa zabroniono ruch samochodowy

wideo
Ukrinform
Ze względu na trudne warunki pogodowe oraz pracę sprzętu odśnieżającego ruch samochodów na autostradzie M 05 Kijów - Odessa jest czasowo zabroniony - podała służba prasowa Odeskiej Policji Patrolowej, donosi Ukrinform.

„Po raz kolejny apelujemy do użytkowników dróg. W rejonie Odessy panuje niepogoda już drugi dzień, więc prosimy o pozostanie w domu i nie siadanie za kierownicą… Obecnie ruch samochodów na autostradzie M- 05 Kijów-Odessa jest tymczasowo zakazany”- czytamy w oświadczeniu.

Jest to również spowodowane pracą sprzętu odśnieżającego na trudnych odcinkach drogi.

Od godziny 21:00 27 stycznia ruch ciężkich pojazdów drogowych i samochodów w kierunkach autostrad M-15 Odessa-Reni i M-16 Odessa-Kuczurgan jest również zabroniony.

Jak donosi Ukrinform, 27 stycznia warunki pogodowe na Ukrainie znacznie się pogorszyły. W kilku regionach ogłoszono „czerwony” poziom zagrożenia. W czwartek 28 stycznia w prawie wszystkich regionach południowych, środkowych i północnych spodziewany jest silny, mokry śnieg, nagromadzenie śniegu i oblodzenie dróg.

W niektórych regionach Ukrainy wprowadzono tymczasowe ograniczenia w poruszaniu się po drogach krajowych dużych pojazdów.

Rankiem 28 stycznia 143 osiedla na Ukrainie były pozbawione prądu z powodu mokrego śniegu, deszczu i podmuchów wiatru.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2021 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-