Tom Cruise spotkał się z prezydentem Zełenskim w Kijowie ZDJĘCIE

Tom Cruise spotkał się z prezydentem Zełenskim w Kijowie ZDJĘCIE

Ukrinform
Na zaproszenie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego do Kijowa przybył znany na całym świecie amerykański aktor, reżyser i producent Tom Cruise napisało Biuro Prezydenta na Facebooku .

Prezydent spotkała się z nim w biurze prezydenta 30 września wieczorem. Podczas spotkania Tom Cruise powiedział Wołodymyrowi Zełenskiemu, że jest zainteresowany ukraińskimi lokalizacjami do kręcenia jednego ze swoich nowych projektów filmowych. To był kolejny powód do odwiedzenia naszego kraju.

Prezydent Ukrainy ze swojej strony opowiedział gościowi o swoich doświadczeniach w kinie .

Wołodymyr Zełenski dodał również, że parlament ukraiński niedawno uchwalił ustawę o odszkodowaniach dla zagranicznych filmowców na Ukrainie. Będzie to promować aktywny rozwój przemysłu filmowego i da impuls międzynarodowej koprodukcji.

Głowa państwa wyraził przekonanie, że dzięki tej ustawie Ukraina stanie się atrakcyjna dla inwestorów ze strony potężnych filmowców.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-