Lekarz szpitala „Feofania” w Kijowie powiedział o zdrowiu uwolnionych więźniów WIDEO

Lekarz szpitala „Feofania” w Kijowie powiedział o zdrowiu uwolnionych więźniów WIDEO

Ukrinform
Zwolnieni z aresztu rosyjskiego Ukraińcy będą kontynuować leczenie w „Feofanii” – donosi telewizja „Kanał 5”.

„Wszyscy pacjenci, nawet ci, którzy obecnie nie chcą być leczeni, bo chcą pozostać w swoich rodzinach, wszyscy zgadzają się, że zostaną zbadani i leczeni w najbliższej przyszłości. Najpewniejszy okres to poniedziałek”, powiedział lekarz Andrij Strokań.

Według lekarza każdy z byłych więźniów wymaga indywidualnego leczenia i odpoczynku. Wszyscy już zostali zdiagnozowani.

Przypomnijmy, w sobotę 7 września odbyła się wymiana więźniów między Federacją Rosyjską a Ukrainą w formacie 35 na 35. 11 bezprawnie skazanych obywateli i 24 marynarzy schwytanych przez Rosję w Cieśninie Kerczeńskiej w listopadzie 2018 r. powróciło na Ukrainę.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-