W Lublinie odbywa się wystawa fotografii ulicznej poświęcona dzieciom poległych żołnierzy ukraińskich ZDJĘCIA

W Lublinie odbywa się wystawa fotografii ulicznej poświęcona dzieciom poległych żołnierzy ukraińskich ZDJĘCIA

Ukrinform
W polskim mieście Lublin do 16 lipca będzie odbywać się uliczna wystawa fotograficzna „Spojrzenie przyszłości”, której bohaterami są dzieci z rodzin poległych ukraińskich żołnierzy - napisano na stronie dyplomacji Ukrainy Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy na Facebooku .

„Uczestnikami projektu były dzieci z rodzin poległych ukraińskich bohaterów, którzy jako jedni z pierwszych stanęli w obronie naszej Ukrainy! Dla nas - są prawdziwymi wojownikami i bohaterami, ale dla swoich dzieci byli po prostu rodzicami”- napisano w poście.

„To historia dzieci, które w swoich małych sercach zawsze będą nosić wielki ból. Te dzieci od razu stały się dorosłymi: wiele marzeń, planów i aspiracji nigdy nie zostanie dla nich zrealizowanych z powodu utraty ich najbliższej osoby ... ”- napisano.

„Wśród bohaterów projektu są dzieci, które nigdy nie znały i nie widziały swojego ojca... ponieważ urodziły się po jego śmierci ... Jedyne, co wiedzą, że tata - bohater, który patrzy na nich delikatnym i kochającym spojrzeniem tylko ze zdjęcia. ... Jeśli ktoś będzie w Lublinie, niech odwiedzi tę wystawę, znajdującą się na centralnym placu miasta ”- napisano w publikacji.

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-