„Aż do łez...” - Włoch wykonał hit Skriabina o matce WIDEO

„Aż do łez...” - Włoch wykonał hit Skriabina o matce WIDEO

Ukrinform
Włoski piosenkarz Alfonso Oliver wykonał słynną piosenkę ukraińskiego wykonawcy Kuźmy Skriabina „Mam”, czym zachwycił użytkowników sieci z całego świata - donosi Obozrevatel .

Tekst piosenki Alfonso przetłumaczony na język włoski. Artysta opublikował film na swoim kanale na YouTube .

W klipie Włoch zastrzelił matkę, a fabuła częściowo odtwarzała oryginalne wideo do piosenki.

Użytkownicy sieci szybko zareagowali na pracę Olivera. W komentarzach pod klipem wielu z nich było zachwyconych wykonaniem, a także zauważyło, że „muzyka Kuźmy jednoczy ludzi, a więc - będzie żyła wiecznie”.

„Nic dziwnego, że język ukraiński zajmuje drugie miejsce po włoskim, jeśli chodzi o melodyjność, a ta piosenka w obu językach brzmi fantastycznie. Bardzo pięknie i niezwyczajnie” - napisano w komentarzu.

„Jestem dumny z tego, że Włosi śpiewają utwory ukraińskich wykonawców, Kuźma żyje, póki śpiewają jego piosenki! Jego pamięć jest wieczna!” - dodano przez użytkowników.

Podziękowano także włoskiemu wykonawcy za to, że szanuje kulturę ukraińską.

Od momentu opublikowania filmu prawie pół miliona użytkowników obejrzało go, a on zebrał ponad 7000 polubień.

Alfonso Oliver to znany włoski piosenkarz i kompozytor, który mieszka i pracuje od ponad roku we Lwowie. Zaczął śpiewać słynne ukraińskie pieśni po włosku, wśród nich kompozycje: „Nicz jaka misiaczna”, „Czerwona Ruta”, rockowe hity słynnego zespołu Okean Elzy i inne.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2020 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-