Zełenski na spotkaniu z Sunakiem: Zrobimy wszystko, żeby zakończyć wojnę

Zełenski na spotkaniu z Sunakiem: Zrobimy wszystko, żeby zakończyć wojnę

wideo
Ukrinform
Na marginesie szczytu G7 we Włoszech Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski spotkał się z premierem Wielkiej Brytanii Rishi Sunakiem, podczas którego zaznaczono, że oba kraje zrobią wszystko, co konieczne, aby położyć kres nielegalnej wojnie Putina.

Głowa państwa ukraińskiego ogłosiła to w Telegramie, podaje Ukrinform.

„Zrobimy wszystko, co konieczne, aby położyć kres wojnie Putina. Dlatego Ukraina z zadowoleniem przyjmuje zaangażowanie Wielkiej Brytanii w dalsze wspieranie armii, gospodarki i narodu ukraińskiego” – powiedział Zełenski.

Wideo: Kancelaria Prezydenta

Według niego w coraz bardziej niestabilnym świecie Wielka Brytania i Ukraina są zjednoczone w pragnieniu zapewnienia bezpiecznej przyszłości naszym narodom.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-