Szef Pentagonu przybył do Kijowa

Szef Pentagonu przybył do Kijowa

Ukrinform
Minister obrony USA Lloyd Austin przybył na Ukrainę.

Poinformował o tym na X (Twitter) – podaje Ukrinform.

„Właśnie przybyłem do Kijowa, aby spotkać się z ukraińskimi przywódcami. Jestem tu dzisiaj, aby przekazać ważny komunikat – Stany Zjednoczone będą nadal wspierać Ukrainę w jej walce o wolność przeciwko rosyjskiej agresji, teraz i w przyszłości” – napisał Austin.

Zdjęcie ze stołecznego dworca opublikował w serwisie społecznościowym Minister Obrony USA. W Kijowie powitała go Bridget Brink, ambasador USA na Ukrainie.

Jak podaje Ukrinform, szefowie resortów obrony Stanów Zjednoczonych i Ukrainy w dalszym ciągu utrzymują regularne kontakty w kontekście oporu sił zbrojnych wobec rosyjskiej agresji.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-