Szef Pentagonu przybył do Kijowa

Szef Pentagonu przybył do Kijowa

Ukrinform
Minister obrony USA Lloyd Austin przybył na Ukrainę.

Poinformował o tym na X (Twitter) – podaje Ukrinform.

„Właśnie przybyłem do Kijowa, aby spotkać się z ukraińskimi przywódcami. Jestem tu dzisiaj, aby przekazać ważny komunikat – Stany Zjednoczone będą nadal wspierać Ukrainę w jej walce o wolność przeciwko rosyjskiej agresji, teraz i w przyszłości” – napisał Austin.

Zdjęcie ze stołecznego dworca opublikował w serwisie społecznościowym Minister Obrony USA. W Kijowie powitała go Bridget Brink, ambasador USA na Ukrainie.

Jak podaje Ukrinform, szefowie resortów obrony Stanów Zjednoczonych i Ukrainy w dalszym ciągu utrzymują regularne kontakty w kontekście oporu sił zbrojnych wobec rosyjskiej agresji.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-