Zełenski spotkał się z prezydentem Czech

Zełenski spotkał się z prezydentem Czech

zdjęcie, wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski rozpoczął wizytę w Czechach.

Poinformował o tym korespondent Ukrinform.

Wizyta rozpoczęła się od spotkania z Prezydentem Republiki Czeskiej Petrem Pavlem.

Oprócz spotkania z prezydentem Czech, są również zaplanowane rozmowy z premierem Petrem Fialą, szefami Senatu i Izby Deputowanych parlamentu i spotkanie z członkami rządu, parlamentu i przedstawicielami mediów.

Jak informowaliśmy, prezydent Wołodymyr Zełenski złożył wizytę w Bułgarii po południu 6 lipca, a następnie przyjechał do Pragi.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-