Sunak przywitał Zełenskiego w Wielkiej Brytanii

Sunak przywitał Zełenskiego w Wielkiej Brytanii

zdjęcie
Ukrinform
Premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak przywitał Wołodymyra Zełenskiego, który przybył do Wielkiej Brytanii trzy miesiące po poprzedniej wizycie.

Tak wynika z wpisu Sunaka na Twitterze , informuje Ukrinform.

„Witamy z powrotem, prezydencie Zełenski ” – napisał brytyjski premier.

Jak informowaliśmy, poprzednia wizyta prezydenta Wołodymyra Zełenskiego w Wielkiej Brytanii odbyła się 8 lutego. Była to jego druga wizyta zagraniczna po rozpoczęciu rosyjskiej inwazji na Ukrainę na pełną skalę.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-