Zełenski spotkał się z prezydent Słowacji

Zełenski spotkał się z prezydent Słowacji

wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski spotkał się w Kijowie z prezydent Słowacji Zuzaną Czaputovą.

Wideo ze spotkania zostało opublikowane na profilu głowy państwa na Facebooku, informuje Ukrinform.

„Witam na Ukrainie Prezydent Słowacji Zuzanę Czaputovą! Dziękuję za wsparcie naszego narodu, naszej armii, pomoc w odbudowie Ukrainy. Bardzo to doceniamy” – powiedział prezydent .

W pobliżu Pałacu Maryjskiego z prezydentem Słowacji spotkał się prezydent Ukrainy wraz ze swoim czeskim odpowiednikiem, który przybył na spotkanie nieco wcześniej.

Jak poinformował Ukrinform, rankiem 28 kwietnia do Kijowa przybyli prezydent Czech Petr Pavel i jego słowacka odpowiedniczka Zuzana Czaputova.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-