Zełenski spotkał się z prezydent Słowacji

Zełenski spotkał się z prezydent Słowacji

wideo
Ukrinform
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski spotkał się w Kijowie z prezydent Słowacji Zuzaną Czaputovą.

Wideo ze spotkania zostało opublikowane na profilu głowy państwa na Facebooku, informuje Ukrinform.

„Witam na Ukrainie Prezydent Słowacji Zuzanę Czaputovą! Dziękuję za wsparcie naszego narodu, naszej armii, pomoc w odbudowie Ukrainy. Bardzo to doceniamy” – powiedział prezydent .

W pobliżu Pałacu Maryjskiego z prezydentem Słowacji spotkał się prezydent Ukrainy wraz ze swoim czeskim odpowiednikiem, który przybył na spotkanie nieco wcześniej.

Jak poinformował Ukrinform, rankiem 28 kwietnia do Kijowa przybyli prezydent Czech Petr Pavel i jego słowacka odpowiedniczka Zuzana Czaputova.


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniu i korzystaniu z jakichkolwiek materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit "ukrinform.pl", ponadto cytowanie tłumaczeń materiałów z mediów zagranicznych możliwe jest wyłącznie z odnośnikiem do strony ukrinform.pl oraz do strony internetowej zagranicznych mediów. Materiały oznaczone jako "Reklama" lub z oznaczeniem: "Materiał jest zamieszczany zgodnie z częścią 3 art. 9 ukraińskiej ustawy "O reklamie" nr 270/96-VR z dnia 3 lipca 1996 r. i ustawą Ukrainy "O mediach" nr 2849-IX z dnia 31 marca 2023 roku oraz na podstawie Umowy/faktury.

© 2015-2024 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-