Na Alei Odwagi w Kijowie pojawiła się tabliczka z imieniem Charlesa Michela

Na Alei Odwagi w Kijowie pojawiła się tabliczka z imieniem Charlesa Michela

Ukrinform
Na Alei Odwagi w Kijowie pojawiła się tablica z imieniem przewodniczącego Rady Europejskiej Charlesa Michela.

Poinformował o tym w Telegramie prezydent Wołodymyr Zełenski, donosi Ukrinform.

„Na Alei Odwagi pojawiło się nowe nazwisko – przewodniczącego Rady Europejskiej Charlesa Michela. Dziękuję za wszelką pomoc i mocne wsparcie! Ukraina bardzo to sobie ceni” – napisał głowa państwa.

Jak informowaliśmy, Aleja Odwagi na Placu Konstytucji w Kijowie została otwarta z inicjatywy prezydenta z okazji 31. rocznicy odzyskania przez Ukrainę Niepodległości. Nosi nazwiska przywódców politycznych i innych przedstawicieli krajów partnerskich, którzy pomagają Ukrainie od początku inwazji na pełną skalę na Federację Rosyjską. Prezydent RP Andrzej Duda został pierwszym zagranicznym przywódcą uhonorowanym na Alei Odwagi.

av


Let’s get started read our news at facebook messenger > > > Click here for subscribe

Przy cytowaniach i wykorzystywaniu dowolnych materiałów w Internecie, dostępnych dla wyszukiwarek, obowiązkowy jest odnośnik na pierwszy akapit «ukrinform.pl», jednocześnie cytowanie tłumaczeń materiałów z zagranicznej prasy jest możliwe tylko pod warunkiem umieszczenia odnośnika do strony ukrinform.pl oraz na stronę tego wydania. Cytowanie i wykorzystanie materiałów w offline mediach, aplikacjach mobilnych, SmartTV jest możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Ukrinformu. Materiały oznaczone jako "reklama" i "PR", jak również materiały w bloku "Komunikat prasowy" są publikowane na prawach reklamy, i odpowiedzialność za ich treść niesie reklamodawca.

© 2015-2023 Ukrinform. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron internetowych - Studio «Laconica»

Wyszukiwanie zaawansowaneUkryj wyszukiwanie zaawansowane
W przeciągu jakiego okresu:
-